A nyertesek, díjazottak névsora
2017-05-30 09:47 | ORFK-OBB
A Biztonságos közlekedés gyermekszemmel rajzpályázat 2017. évi ünnepélyes díjátadója zajlott le a Fővárosi Állat és Növénykertben.

Az ORFK-Országos Balesetmegelőzési Bizottság által 2017. évre meghirdetett „Biztonságos közlekedés gyermekszemmel” című rajzpályázatra beérkezett művek elbírálása megtörtént. A bíráló bizottság az alábbi sorrendet állapította meg.

 

Óvodás kategóriában:

I.  Mázló Levente, Mlinkó István Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Óvoda,  Eger (Heves megye)

II. Varga Natália, Őzikés Óvoda, Mosonmagyaróvár (Győr-Moson-Sopron megye)

III. Öszterreicher Nimród, Zrínyi Ilona Óvoda, Dorog (Komárom-Esztergom megye)

IV. Varázskert Óvoda, Gyömrő (Alkotó gyerekek: Liszák Réka, Ducsai Flóra, Bukor Janka,   Nahóczky Flóra)(Pest megye)

V. Burka Vanessza Leila, a kunszentmártoni Szent Anna Katolikus Óvoda (Szolnok megye)

VI. László Csenge, Kurca-Parti Óvoda Szegvár (Csongrád megye)

 

Általános iskola alsó tagozatos kategória:

 I. Stenger Boglárka, a pápai Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános      Iskola, 2. osztályos tanulója (Veszprém megye),

II. Majoros Gréta, a sándorfalvai SZTEJKI Pallavicini Sándor Általános Iskola 4. osztályos  tanulója (Csongrád megye),

III. Lakatos Kira, a mérai Dayka Gábor Általános Iskola 3. oszt. tanulója (B.-A.-Z megye),

IV. Sütő Zsófia, a kaposvári Berzsenyi Dániel Tagiskola tanulója

      (Somogy megye),

V. Huda Emília, a Bucsai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 3. osztályos tanulója (Békés megye),

VI. Juhász Adél Mária, a várpalotai Bán Aladár Általános Iskola 4. osztályos tanulója (Veszprém megye),

 

 Általános iskola felső tagozatos kategória:

I.  Galyas Patrik, a tállyai Zempléni Árpád Általános Iskola 6. osztályos tanulója

 (B.-A.-Z. megye)

II. Tóth Zoltán és Ollé Dominik, a kömlődi Hegyháti Alajos Általános Iskola   

     tanulói (Komárom megye)

III. Mayer Melinda, a kömlődi Hegyháti Alajos Általános Iskola tanulója (Komárom megye)

IV. Czibor Máté, a pápai Szent István Katolikus Általános Iskola 5. osztályos tanulója

      (Veszprém megye)

V.  Kovács Anita, a berettyóújfalui  József Attila  Általános Iskola 8. osztályos tanulója

     (Hajdú-Bihar megye)

VI. Apostol Inez, a Kunhegyesi Református Általános Iskola 6. osztályos tanulója (Jász-            Nagykun-Szolnok megye)

 

A bíráló bizottság döntése alapján még különdíjban részesült:

-        Nagy Kiara Amira, Benedek Elek Gyermeklánc Tagóvoda, Eger (Heves megye),

-       A Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola 3. osztályos tanulói (Deczki Roland, Gróf Kende Árpád, Rostás Miklós, Soós Bernadett, Szabó Jázmin, Kemele Vivien (Hajdú-Bihar megye),

-       Kreicsics Adrienn, a Lenti Arany János Általános Iskola 8. osztályos tanulója, (Zala megye),

-     Horváth Lili, a Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola 6. osztályos tanulója (Győr-Moson-Sopron megye)

Az ünnepélyes díjátadásra 2017. május 27-én 11.00 órakor került sor Budapesten a Fővárosi Állat- és Növénykertben (Budapest XIV. kerület, Állatkerti krt. 6-12.).